Про нас

ТОВ «Фірма« Наш Дом » створена 15 грудня 2010 року.

«Наш Дом» - це компанія, яка має більше 10 років успішного досвіду в сфері управління житловими комплексами і надає повний спектр послуг в сфері комунальних послуг та утримання житлових комплексів. Прогресивний підхід і бажання йти в ногу з часом дозволяють постійно вдосконалювати процес обслуговування і впроваджувати інноваційні системи в житлові комплекси.

Команда кращих професіоналів, які працювали за фахом десятки років, завжди оперативно і якісно виконують свою роботу.

Метою ТОВ «Фірми« Наш Дом » є надання високоякісних послуг у сфері житлово-комунальних послуг. Наявність в компанії висококваліфікованого персоналу дозволяє комплексно вирішувати завдання різної складності. Всі фахівці компанії атестовані і мають великий досвід, завдяки чому більшу частину необхідних робіт з управління, експлуатації та технічного обслуговування об'єктів ТОВ «Фірма «Наш Дом» виконує власними силами. Спеціалізовані види робіт виконуються нашими надійними і перевіреними часом партнерами.

Всі види робіт виконуються на підставі відповідних дозволів, ліцензій та сертифікатів і відповідають сучасним вимогам і стандартам якості. Всі житлові комплекси впорядковані, підключені до системи автоматичного поливу та механізованого збирання паркінгів. У комплексах працює багаторівнева система безпеки з цілодобовою охороною, по периметру території ведеться відеоспостереження, в секціях працюють консьєржі.

Основні принципи роботи компанії:
• професійна експлуатація інженерних системи;
• оптимізація витрат власників за рахунок впровадження ефективних інженерних рішень і нових технологій;
• організація ефективної взаємодії керуючої компанії і підрядних організацій;
• створення безпечних і комфортних умов проживання;
• обслуговування житлових комплексів відповідно до високих стандартів якості.

Ми створюємо комфорт на новому рівні!

Ваші пропозиції